КПБП обяви преди минути, че всеки ученик, който се запише от тук насетне за екскурзията за финала, ще пътува безплатно:
Скъпи ботевисти, за да бъдем силни по трибуните на 15.05 всеки трябва да даде нещо от себе си. Група ботевисти се свързаха с нас и направиха дарение, с което да поемат цената на екскурзията за всички ученици, които ще се запишат от тук нататък.
Нека всички вземем пример от хъса и ентусиазма на тези достойни ботевисти и всеки да направи това, което е по силите му, за да покажем коя публика е номер едно в Пловдив. Дали с подобни инициативи, дали с дарение по сметките за хореография, дали само с присъствие и себераздаване по трибуните- пълна мобилизация! Всички за Ботев!
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие