Ако президентът ми предложи да съм премиер, ще приема. Това каза служебният премиер на брифинг, свързан с постановление на МС за образователната система.
"Президентът чете списъка в конституцията, който Конституционният съд постави в действие. Ако президентът Радев отново ми предложи поста, ще приема, заради целия екип, с който работих", каза Димитър Главчев относно съставянето на нов служебен кабинет.
"Няма от какво да се срамуваме, вършим си работата прилично. Да не забравяме, че организирахме чисти и прозрачни избори, каквито не сме виждали до този момент", добави Главчев.
Очаквайте подробности.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив