Нови двама народни представители от ДПС напуснаха парламентарната група.
Ибраим Зайденов и Мюмюн Мюмюн са подали заявления за напускане на парламентарната група на ДПС. Това обяви в началото на парламентарното заседание председателят на Народното събрание Рая Назарян.
В четвъртък двама други депутати от парламентарната група на ДПС напуснаха по собствено желание, след като по-рано 17 други бяха изключени от прламентарната група. Преди това други трима депутати бяха изключени, сред които и дългогодишният народен представител Рамадан Аталай. Така групата на ДПС вече наброява 24 души, пише DarikNews.
Общо 37 са независимите народни представители - с двама по-малко от втората по численост група - ПП-ДБ.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие
