Старши-треньорът на Акадмеик Бултекс 99 (Пловдив) Асен Николов бе видимо разочарован след поражението от Балкан (Ботевград) в двубой от XIX кръг на Националната Баскетболна Лига.
„Не мога да кажа, че не съм доволен от играта в мача, но явно нямаме търпението и класата да печелим такива мачове. Това е трети мач с Балкан, който губим по този начин и не е приятно. До един момент контролирахме мача, но след това позволихме да се върнат с бързи атаки. Когато имат 26 точки на бърза атака и 57% от тройката, трудно можем да победим в мача. Трябваше да ограничим единия от двата компонента, но не ни се получи и закономерно загубихме“, заяви Николов пред БНТ.
Прочетете още
- 11:21 Кървавата баня в Угърчин: Разследват ревност, любовен триъгълник и връзка с бивш затворник СНИМКИ
- 13:45 Нова сглобка? Кадър на ГЕРБ оглавява НАП в Пловдив
- 09:35 Скандално! Прокуратурата в Пловдив отказа да разследва аферата с Ботев и Славия въпреки данните на МВР
- 11:00 Непознати примамвали деца с бонбони край училище, майка подаде сигнал в полицията