Мъжкият баскетболен отбор на Балкан замина днес с група от 12 състезатели за Стара Загора, където в понеделник започва полуфиналната серия от плейофите на Националната баскетболна лига срещу Берое, съобщават от клуба. С тима не пътува единствено Здравко Христов.
Играчите ще останат там до сряда, тъй като първите два мача от серията ще бъдат в Стара Загора на 6 и 8 май. След това серията се премества в Ботевград. Първият домакински двубой на Балкан от серията е на 11 май в "Арена Ботевград". Вицешампионите от Ботевград ще направи тренировка в зала "Стара Загора" преди утрешното дерби. В серията се играе до три победи от пет мача.
Прочетете още
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 00:01 Днес е 26.6.2026 - огледалната дата, която според мнозина сбъдва желания