Дмитри Бивол (Рус) защити титлата на Световната боксова асоциация в лека-тежка категория. Той се справи убедително по точки с американеца Джо Смит - младши на галавечер във Верона (САЩ). Руснакът показа своето техническо превъзходство през цялата среща. След финалния гонг в картите на тримата съдии пишеше 118:110, 119:109 и 119:109.
Това беше 16-и успех (11 с нокаут) за Бивол. Смит е с актив от 24 успеха (20 с нокаут) и 3 поражения.
Bivol schools Smith, keeps WBA light heavy belt - https://t.co/CGXZxzVy8F #boxing #boxingnews
— fightnews.com (@fightnews) March 10, 2019
Това беше 16-и успех (11 с нокаут) за Бивол. Смит е с актив от 24 успеха (20 с нокаут) и 3 поражения.
Прочетете още
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 16:31 Мъж се опита да открадне колело от чужд вход, не успя ВИДЕО
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 15:00 ЕА кола блесна с паркирането си на станция за зареждане СНИМКА