Ултрасите на Локомотив Пловдив се "позоваха" на шефа Националния щаб за борба с коронавируса ген. Венцислав Мутафчийски.
"Черно-белите" фенове издигнаха транспарант с надпис "Да си остане вкъщи", визирайки ценния трофей, за който се борят техните любимци тази вечер - Купата на България, предаде репортер на Glas.bg.
Друг любопитен надпис в окачените знамена от пловдивските привърженици бе "White lives matter" по подобие на фен Бърнли, който бе отговорен за такъв транспарант, прелетял в началото на мача между Манчестър Сити и неговия клуб.
Купата е черно-бяла! Локомотив спечели трофея за втора поредна година!
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО