Треньорът на Левски Любка Дебърлиева коментира победата над ЦСКА в дербито на последния кръг в първенството при жените. Тази вечер в зала "Сиконко" "сините" се наложиха с 3:0.
"Поздравявам и двата отбора, една седмица се готвехме за отбора на ЦСКА. Мисля, че те не показаха най-доброто от себе си. За щастие, ние победихме с 3:0. Считам, че защитата беше най-силното ни оръжие. Действително ние правихме много точки от сервис, но това, че изкарвахме техните забити топки от първична атака, беше големият плюс. Те не бяха силно забити, но въпреки това често се случва при жените да не бъдат изкарани", каза Дебърлиева.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 17:00 Първа на промоциите се нареди водата: Ломчани май ще пазаруват с гумени ботуши СНИМКИ
- 15:00 ЕА кола блесна с паркирането си на станция за зареждане СНИМКА