Българската волейболистка Ралица Василева и нейният клуб Железничар (Лайковац) триумфираха за втора поредна година с Купата на Сърбия при жените. Волейболистките на бившия национален селекционер Драгутин Балтич победиха като домакин гранда Црвена звезда с 3:0 (25:22, 25:19, 25:21).
Василева бе в списъка за срещата, но не се появи на терена. Най-резултатна бе Йелена Олуич с 13 точки (3 аса). Мая Савич добави 11 точки (1 ас, 4 блокади), Йелена Станимирович приключи с 10 точки (2 блокади) и стана MVP на мача. За съперничките им Милка Стийепич завърши с 10 точки (1 ас, 2 блокади).
Така Железничар отне за втори път възможността на "червено-белите" да добавят нов трофей във витрината си след 17 Купи от предходни години.
BGvolleyball.comПрочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 22:50 Твърдения за агресия в Пловдив: Младеж с тротинетка е изритал баща на Гребната база ВИДЕО
- 21:00 „Дайте IBAN да преведа за найлони": Шофьор избухна с ироничен апел към общината