Американската тенисистка Серина Уилямс не доигра мача от третия кръг на турнира в Индиън Уелс срещу испанката Гарбине Мугуруса заради здравословни проблеми. При резултат 6:3, 1:0 в полза на испанката, Серина взе трудно решение да не продължи. Преди това тя се консултира продължително с доктор и треньора си, след което се оттегли от надпреварата. В следващия кръг Мугуруса ще се изправи срещу победителката от мача между Кики Бертенс и Йоана Конта.
What a shame - Serena Williams is forced to retire from the match with @GarbiMuguruza leading 6-3, 1-0.#BNPPO19 pic.twitter.com/SrbaekZg6C
— WTA (@WTA) March 10, 2019
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие