Съдията от Върховния съд на Швеция Ан-Кристин Линдеблад беше хваната да краде храна от супермаркет. 67-годишната жена се опитала да пренесе в чантата си кюфтета, колбаси, коледна шунка, сирене и други храни.
В същото време осъзнаването на действията на чиновника доказва, че тя се е опитала да прикрие откраднатото с друга чанта, пише в. "Дейли мейл".
„Тя дълбоко съжалява за случилото се“, каза адвокат на съдията, която беше обвинена в дребна кражба.
Веднага след като информацията за кражбата от магазина стана публично достояние, Линдеблад, която работеше във Върховния съд на Швеция от 2002 г., напусна поста си.
Адвокатът посочва натиска в работата и в личния си живот, който съдията изпитва напоследък.
Самата Линдеблад призна фактите, но отхвърли намерението си да открадне продуктите.
В резултат на това хуманен шведски съд осъди жената на глоба от 50 000 шведски крони.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ
Алекс 21:41, 06.04.2022
ако е от парламента –МОЖЕЕЕЕЕ