Шофьорка навлезе в насрещното и се блъсна челно в друг автомобил заради Бог. Инцидентът е от американския щат Пенсилвания.
Надежда Рейли шофирала няколко часа безцелно, очаквайки знак от Бога. Жената решила да изпита вярата си, като преминала в насрещното платно и се ударила челно в идващия срещу нея автомобил, съобщава „АР”.
Двама души, пътували в другата кола, са ранени и са били откарани в болницата с различни травми.
От полицията съобщават, че 32-годишната жена, виновна за произшествието, не проявила безпокойство за състоянието на пострадалите, предава БГНЕС.
Рейли може да бъде обвинена за нападение при утежняващи обстоятелства.
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО