Мъж оцеля след падане от 57 метрова височина в бушуващите води на Ниагарския водопад, съобщи AFP.
Полицията на парка „Ниагара Фолс” получила обаждане в 04:00 часа сутринта във вторник за мъж, забелязан да се изкачва по подпорната стена, след което паднал от скала, стърчаща над водопада.
Когато пристигнали, открили човека да седи на камъни в подножието на водната стена. Той нямал сериозни наранявания.
Самоличността на оцелелия не се съобщава. Той е паднал от ръба на водопада „Подкова” - най-големият от трите, формиращи водната каскада на Ниагара. Мъжът е бил откаран в болница.
Местните власти предполагат, че високите нива на водите са спомогнали за това падането да не е било с фатален край.
Това е четвъртия случай, при който възрастен оцелява след подобно падане.
Прочетете още
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 16:31 Мъж се опита да открадне колело от чужд вход, не успя ВИДЕО
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 15:00 ЕА кола блесна с паркирането си на станция за зареждане СНИМКА