Полицията в босненската Република Сръбска откри голяма лаборатория за производство на скънк, силен вид канабис, в района на Баня Лука, съобщи телевизия РТРС, цитирана от БТА.
Откриха модерна нарколаборатория в бившо заводско хале
При полицейската операция са арестувани четирима души. В лабораторията е открит около един тон наркотик.
Операцията е организирана от управлението за организирана престъпност на министерството на вътрешните работи на Република Сръбска под надзора на окръжната прокуратура в Баня Лука.
Т.нар. скънк е вид силен канабис, който съдържа по-голямо количество от психоактивното вещество тетрахидроканабинол.
Прочетете още
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 14:01 Безумие край Благоевград: Кола продължи в насрещното въпреки предупрежденията СНИМКИ
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 15:00 ЕА кола блесна с паркирането си на станция за зареждане СНИМКА