Експлозия в Подгорица близо до българското посолство.
Инцидентът е станал в 4 ч. тази сутрин на бул. Иван Черноевич” в центъра на черногорската столица. Изпочупени са прозорците на кабинета на българския консул. Нанесени са и щети на кабинета му, съобщават от държавната телевизия РТЦГ.
На мястото има разследващи органи. От полицията съобщиха, че консулството само ще възстанови щетите.
Взривното устройство е хвърлено в заведение “Велдер паб” в центъра на град Подгорица, Черна Гора, предава македонската информационна агенция “Макфакс”.
Причините за взрива не са ясни. Полицейското разследване продължава.
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 08:26 Стана ясно кой е младежът, убит заради 40 евро на Лъвов мост
- 21:06 Нападнаха екип на GlasNews по време на репортаж край "Лъвов мост", има задържани СНИМКИ
- 23:00 Дневен хороскоп за 23 юни: Близнаци, любовта е във въздуха - уловете я!