Най-малко 16 души са убити в нападението срещу строителна фирма в афганистанския град Джалалабад, предадоха световните агенции.
Атаката започнала с два самоубийствени взрива, извършени от две камикадзета на входа на компанията. После трима въоръжени мъже нахлули вътре и се разразила престрелка между тях и пристигналите на място сили за сигурност, като накрая нападателите били ликвидирани. Нападението продължило пет часа и половина, уточнява БТА.
Ранени са девет души.
Никой не е поел отговорност за атаката.
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 23:00 Дневен хороскоп за 22 юни: Oвни, Юпитер може да ви отведе на среща