Пловдивчани се чудят дали се намират в пещера или в подлеза на Водна палата. Този въпрос си задават тези, осмелили се да преминат през съоръжението, а не да пресекат през натовареното кръгово кръстовище на „Цар Борис III Обединител“, пише trafficnews.bg.
За потресаващия вид на подлеза сигнализира пловдивчанин, който е заснел изрисуваните с графити и други драсканици стени, както и огромните паяжини покрили тавана. Въпреки че, районът е изключително оживен и с пешеходци, и автомобили, то малцина от тях ползват съоръжението. Хората предпочитат да почакат малко повече на булеварда, отколкото да преминат пред подлеза.
Подлезът бе изцяло реновиран преди 9 години, а след това имаше период и в който се заключваше, за да предпази от „препикаване“. Въпреки всички тези „мерки“ и ремонти е факт, че в момента има повече паяци, отколкото пешеходци…
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 08:26 Стана ясно кой е младежът, убит заради 40 евро на Лъвов мост
- 21:06 Нападнаха екип на GlasNews по време на репортаж край "Лъвов мост", има задържани СНИМКИ
- 23:00 Дневен хороскоп за 23 юни: Близнаци, любовта е във въздуха - уловете я!