Чалга дивата Татяна е горд собственик на нов джип. Певицата получила ключовете на новото бижу на специално организирано за събитието тържество.
За повода Татяна бе избрала стилна дълга рокля на световноизвестен бранд, която подчертава стройната й фигура. Не става ясно дали пайнерката е получила като подарък джипа или е инвестирала лични средства в него.
Иначе Татяна жъне успехи с най-новата си песен "Само с теб", която промотира само преди седмица, а вече е сред летните фаворити на меломаните. Видеоклипът бе заснет в Кипър и е истинска наслада за сетивата на ценителите на красотата.
Татяна разкрива, че предстоят нови, интересни изненади, но засега не иска да издава подробности и ще остави публиката да тръпне в очакване какви са те.
свързани новини
Прочетете още
- 11:38 Издигнаха тържествено трибагреника на церемонията за Трети март в София СНИМКИ
- 13:00 Какво пише в Санстефанския мирен договор: Мечтата, убита на Берлинския конгрес СНИМКИ
- 11:01 Майката на убития Митко от Цалапица: Подигравка! Протест срещу Васил Костадинов
- 16:00 Ще има ли връзка между магистралите "Тракия" и "Марица" в направлението Бургас-Свиленград?