Няма и година след като роди първото си дете, сексоложката Наталия Кобилкина вече очаква с нетърпение второ включване от щъркела.
Това сподели самата тя в социалните мрежи, а повод за признанието стана появата на четвъртия й племенник на бял свят.
"Mиcля, чe родителите ми щe имaт oщe внyци. Haвитa cъм зa втopo дeтe. Гoлямa paдocт са дeцaтa! ", написа тя.
Първородният й син Филип се роди в края на месец февруари. Точната дата бе избрана от щастливите родители - Кобилкина и съпругът й Такис Дретакис, след консултация с астролози.
Сексоложката искала да роди естествено, но в последния момент бебето се обърнало и лекарите се наложили да го извадят с цезарово сечение.
Прочетете още
- 15:00 Столичанин предупреди за тараш: Апаш потроши кола край детска градина СНИМКИ
- 18:00 СНИМКА на момче с книга на дърво върна надеждата, че четенето не е отживелица
- 17:00 Мистериозни вандали отключват и тарашат коли във Варна без да крадат СНИМКИ
- 15:24 Жестока катастрофа край Пловдив, трима загинаха
yhamster 05:02, 06.01.2020
couch kobilka