Берое U17 записа четвърти успех в първенството на Елитната група. Момчетата на Атанас Рибарски се наложиха убедително с 4:1 над Левски-Раковски в среща от 6-я кръг на шампионата. Двубоят се игра днес на спортна база "Берое". Попаденията бяха дело на Христо Пенев, който се разписа на два пъти, Пламен Пенев и Никола Маринов.
"Зелено-белите" отбелязаха по два гола във всяко от двете полувремена като още до 15-та минута поведоха с 2:0 след попаденията на Христо Пенев и централния защитник Пламен Пенев. Малко след това гостите успяха да върнат едно попадение, Берое обаче запази аванса си до края на полувремето.
След почивката старозагорци надиграха съперника и с две бързи попадения в 67 и 69-та минута на Христо Пенев и Никола Маринов решиха изхода на срещата.
Старозагорци можеха да стигнат и до по-убедителен успех, но през първото полувреме удариха греда, а след почивката изпуснаха няколко чисти положения.
В следващия кръг Берое гостува на новака в Елитната група Витоша (Бистрица).
Прочетете още
- 08:00 ФМИ с позиция след секс скандала, обвиненият преподавател отрича
- 10:00 Стигнаха и дотам - апаши откраднаха триколката на детенце СНИМКА
- 08:30 Сирене по тайна рецепта и студентска бира впечатлиха в Деня на отворените врати в УХТ ВИДЕО и СНИМКИ
- 11:00 Мъж стреля по деца заради бадеми - сигнал от Несебър взриви мрежата