Юношите на Ботев се представят по най-добрия начин на международния турнир "Пандев Къп". Надпреварата се провежда в Скопие и Струмица, като в нея участват общо 40 отбора от България, Хърватия, Сърбия, Румъния и Македония.
И в двете възрастови групи, в които "канарчетата" участват, ботевистите успяха да се класират за полуфиналите. Това са наборите 2004 и 2005, които до момента имат пълен актив в изиграните мачове.
При двата набора "жълто-черните" записаха по три победи в трите си мача и преодоляха груповата фаза, достигайки до директните елиминации. При набор 2004 момчетата на Георги Онов ще се изправят срещу Национал на полуфиналите, като мачът е в петъчния ден.
Отново утре с година по-малките ботевисти ще изиграят своя полуфинал, като съперникът в него ще стане ясен по-късно днес. В последния си мач от групата водените от Румен Байрев пловдивчани победиха с 2:1 домакините от Академия Пандев.
Прочетете още
- 19:00 Диана Русинова: Има тревожен пропуск на мястото на трагедията СНИМКИ
- 11:00 Педиатрията в Карлово пред затваряне? Твърдения на служител вдигнаха граждани на протест
- 17:00 Инфарктно ВИДЕО: Микробус на транспортна фирма едва не предизвика челен удар край Костинброд
- 12:00 Шофьорка спука две гуми в дупки в Плевен: Кой ще плати щетите? СНИМКИ