Играчите на Берое продължиха своята подготовка за двубоя с Ботев (Пловдив), който ще се играе в събота от 17:30 ч. в Пловдив. Вчера момчетата на Александър Томаш имаха едно следобедно занимание на клубната база под Аязмото, което протече с много настроение и енергия в играта. Тренировката включваше физически и упражнения с топка, както и тактическа част.
Наставникът на „зелените“ обаче отново има сериозни проблеми преди двубоя. Александър Василев и Карлос Охене имат различни проблеми и не тренираха със своите съотборници. Те до после ще бъдат под въпрос. Освен това Никола Маринов е с травма и също отпада от сметките. Както е известно, трайно контузени са Георги Ангелов, Вандерсон и Владимир Гаджев.
С тима тренираха четирима юноши от школата – Иван Гошев, Стоян Вергиев, Стоян Иванов, Валентин Иванов
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 08:26 Стана ясно кой е младежът, убит заради 40 евро на Лъвов мост
- 21:06 Нападнаха екип на GlasNews по време на репортаж край "Лъвов мост", има задържани СНИМКИ
- 23:00 Дневен хороскоп за 23 юни: Близнаци, любовта е във въздуха - уловете я!