В навечерието на коледните и новогодишни празници Мелания Тръмп и съпругът й посетиха куп празнични мероприятия. При всяка своя поява първата дама на САЩ приковаваше всички погледи към себе си със стилните си тоалети, а за разкошната й рокля, с която блесна на коледния бал, ще се говори още дълго време.
След като свършиха всичките си задължения, семейство Тръмп, в компанията на малкия си син, се отправиха към известния комплекс Trump National Golf Resort във Флорида. Съдейки по всичко, именно там президентът и красивата му половинка са посрещнали новата година. На частното парти са присъствали роднини и приятели на знатната фамилия, политици и бизнес партньори.
В официалните профили на президентската двойка в социалните мрежи не се появиха никакви снимки от партито. За щастие, гостите им споделиха няколко кадъра от събитието.
От тях става ясно, че този път първата дама е решила да изневери на стила си и е обърнала гръб на любимите си рокли в розово.
Мелания е избрала да посрещне новогодишната нощ в блестяща черна рокля с деколте.
Изключително семплият, но в същото време стилен тоалет подчертава по уникален начин стройната фигура на първата дама.
Можем уверено да кажем, че и този път не е сбъркала с избора си на рокля!
Но с това изненадите на съпругата на Доналд Тръмп далеч не свършват!
Първата дама на САЩ си има официален акаунт в Инстаграм, в който не се публикува нищо излишно. Все пак това не ви е профилът на Тръмп в Туитър.
Там няма как да видите неофициални фотографии, защото пресслужбата на Белия дом публикува основно кадри от важни мероприятия.
Но Мелания погази тази традиция и постна селфи, с което поздравява всички с настъпилата Нова година.
Особено внимание на частното парти привлече синът на Доналд и Мелания - Байрън. Момчето е едва на 12 години, но почти е догонило татко си по височина и дори прави опити да му подражава! /jenata.blitz.bg
Прочетете още
- 17:06 Отцепиха главната улица в Пловдив СНИМКИ
- 18:00 Кражба без капка съвест: Мъж обра баща с дете и тръгна да тегли пари СНИМКИ
- 19:15 Доброволци от "Браво Пловдив" ремонтираха компрометиран участък до кампуса на ПУ СНИМКИ
- 19:00 Такси блъсна дете в Русе и избяга – ММА боец заплаши с протести, ако шофьорът не бъде открит