Дженифър Лопес успя да нажежи всички страсти буквално до червено, след като се показа по оскъден розов бански.
49-годишната певица и актриса буквално слага много тийнейджърки в малкия си джоб и с лекота може да влезе във всяка една мъжка фантазия.
Джей Ло се похвали с перфектните си форми в профила си в социалната мрежа, като кадърът и облеклото й са част от новия филм, който заснема в момента в Ню Йорк. В него става въпрос за стриптизьорки.
Певицата е перфектна от глава до пети. По сочните й гърди се пуска верижка, на ушите си е сложила големи обеци и естествено на лицето си има модерни очила и червило, което да прави устните й още по апетитни.

От пъпчето на изпълнителката се показва пък сребърна обеца, която освен че грабва мъжките погледи, акцентира и въху плочките по корема на гордата майка на две деца.

Филмът, който заснема в момента Лопес, е въз основа на статия за група стриптизьори от Ню Йорк. Материалът описва как те са били част от живота на най-богатите хора по времето на финансовата криза на Уолстрийт.
Прочетете още
- 19:00 ПТП по български: удариха го, смачкаха го, КАТ му каза „оправяй се, пич"
- 15:00 От обещание за оригинално качество до разочарование: Фалшиви обувки в Modivo? ВИДЕО
- 17:00 Дъщеря сигнализира за затруднен достъп до концерт за своята майка с инвалидна количка
- 18:00 DW: Руснаци месеци живели тайно в Покровск, преди да ударят отвътре