Самолетът, който пътувал от столицата на Судан Хартум до столицата на Катар Доха, бил принуден да се върне на летището поради агресивна котка, съобщава РИА Новости.
Половин час след полета в пилотската кабина се появила котка, информира Дарик. Източници допълват, че животното е попречило на пилотите да управляват самолета, а също така се е опитало да се нахвърли върху капитана.
При тези обстоятелства екипажът реши да се върне на летището, от което току-що вдигнал самолета във въздуха. Предполага се, че котката може да се е промъкнало в машината през нощта, когато върви почистване и проверка.
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО