Необичаен автомобил привлече вниманието на столичани.
На задната страна на червен "Трабант" са се озовали снимки на едни от най-известните комунистически лидери.
В портретни снимки виждаме лидерът на Северна Корея Ким Чен Ун и неговия дядо Ким Ир Сен, управлявал страната от 1948 г. до смъртта си. Той е известен с това, че създава краен култ към личността си в страната.
Носталгията по социалистическите символи изобщо не е чужда у нас. Преди месеци друг водач успя да предизвика дискусия в мрежата. Той шофираше старичка "Лада", на чието задно стъкло се виждаше огромна емблема със сърп и чук, приплетени в червена петолъчка - едни от символите на СССР.
Спрял във времето? Носталгия по соца? Варненец изуми с возилото си СНИМКА
В столичния "Дружбай" - урожай! Роми взеха "Лада" на ръце, метнаха я в каруца
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие