Наум Шопов е бил приет в болница заради COVID-19. Актьорът сподели това с последователите си в Instagram.
По думите му състоянието вече е стабилно.
"На доста от вас им направи впечатление, че изчезнах от всякъде след като ви споделих за моята среща с вируса. Причината за това беше, че се наложи да постъпя в болница. За щастие, нещата вече се стабилизираха. Момичетата ми са също са добре! Надявам се, този път да е окончателно за всички ни! Нямам търпение това да се превърне в просто неприятен спомен. Благодаря ви", написа актьорът.
В средата на март актьорът съобщи, че е заразен с коронавируса.
Вижте тази публикация в Instagram.
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО