Малко бебе носи знака на любовта на телцето си. Джорджия, която е родена на 22 февруари 2022 година, има бенка, която е с формата на сърце. А за да се види не е необходимо набито око.
Нейните родители споделят, че били изключително изненадани от символа, с който се появила дъщеричката им. Семейство Уелш живеят в Стоук на Трент, Великобритания.
Те открили необичайния знак на коремчето на Джорджия малко след като се родила. Тогава медиците им казали, че с времето “сърчицето” ще изчезна. Само след седмица младата дама ще празнува първия си рожден ден, но още носи необичайния знак.
Как да привлечем късмет, любов и пари през новата 2023 г.
“Знаехме, че очакваме момиче, а медиците останаха изненадани, когато видяха червеното родилно петно. Когато се роди беше по-малко, но с перфекна форма”, разказва майката на детето.
Малката Джорджия растяла, а с нея и сърчицето на корема ѝ. “Докторите мислеха, че ще избледнее, но досега не се е случило”, допълва Уелш.
Психолози казаха защо Tinder е най-лошото място за намиране на любов
Родилните петна са пигментни петна по кожата, които се появяват с раждането или скоро след това. Те се срещат изключително често, като рядко изискват медицинска намеса. Някои от тях се лекуват, ако съществува риск за здравето.
“Обожаваме нашето февруарско момиченце и нейния уникален беблег на любовта”, заключават родителите на Джорджия.
Превод: GlasNews.bg
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 23:00 Дневен хороскоп за 22 юни: Oвни, Юпитер може да ви отведе на среща