Новият сезон на "На кафе" започна без участието на панелистката Ева Веселинова. Нейното място заеха синоптичките Гергана Малкоданска и Никол Станкулова.
Но изглежда, че на феновете още от сега им липсва русата красавица.
Почитателите на Ева я заляха с коментари в Instagram, изразявайки мъката си от отсъствието й.
"Без теб не е същото" и "Жалко, че не те оцениха"... изплакаха последователите й.
Русата фурия също използва повода, за да коментира ситуацията.
"Прямите и искрени хора винаги носят една специфична и напълно естествена лекота, с която се носят из живота. Спя спокойно вечер, защото не съм направила лошо на никого! Живея живота си така, че да помагам на колкото мога повече хора. Не се подмазвам, не лицемернича и не се крия зад маската на дипломатичността.
Постигнала съм всичко със собствени усилия и не дължа нищо на никого, което ми дава огромно спокойствие и увереност. Винаги подхождам с добрина и усмивка, дори към хората, които не харесвам. И най-важното: Нося слънцето в сърцето си, а то неминуемо огрява всичко около мен. Ето това е свободата... Или поне аз така я разбирам", пише Ева.
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 08:26 Стана ясно кой е младежът, убит заради 40 евро на Лъвов мост
- 21:06 Нападнаха екип на GlasNews по време на репортаж край "Лъвов мост", има задържани СНИМКИ
- 23:00 Дневен хороскоп за 23 юни: Близнаци, любовта е във въздуха - уловете я!