Тъжен пътник без билет се повози в метрото на столицата.
Красиво куче се качило в един от вагоните, като обиколило сред всички пътници. Кого ли търси? Кадри от появата му споделя жена в социалната мрежа Facebook, надявайки се доверчивият пътник да намери своя изгубен стопанин.
Случката е от понеделник, когато животното се качило по линията от "Овча купел" до "Хаджи Димитър". След като не открило вътре стопанина си, кучето слязло на станция "Медицински универститет", разказва Ивета К.
Там хора не останали равнодушни към съдбата му и го прибрали, за да не обикаля по улиците.
"Ако някой го познае, обадете се на тел. 0882644955", призовава Катя Д.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход