Поп фолк певицата ДесиСлава стана баба за първи път. Тя съобщи радостната вест в профилите си в социалните мрежи Instagram и Facebook.
Детето е на нейния син Майки, който е избрал дъщеря му да носи името на звездната му майка.
"Дааа, вълнуващо е много! Боже, благодаря ти, че ме дари с най-прекрасната внучка, която носи моето име! Пожелавам на всеки да изпита това щастие!", написа ДесиСлава и само за броени минути стотици нейни почитатели й честитиха.
Майки Вълков е първороден син на изпълнителката от връзката й с българин, който живее в Америка от дълги години.
Майки и половинката му Анджела, които са заедно от около 2 години, само преди дни споделиха кадри как са направили необходимите покупки за бебето.
Малката Десислава се е родила рано тази сутрин, а Майки и Анджела също споделиха радостната новина в социалните мрежи.
"Добре дошла! Благодарим ти, че избра нас за твои родители. Няма по-голямо щастие на света!", написа щастливата двойка.
View this post on Instagram
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ