Попфолк певицата Мария сбъдна една своя мечта. Оказа се, че Мара Отварачката никога не се е качвала в метрото. Преди време певицата сподели в интервю, че бленува да се качи на мотриса.
„Мечта ми е да се возя в метрото. Чувала съм, че е много хубаво. Още преди години, преди да го имаме у нас съм чувала, че е много приятно”, каза тогава развълнувана певицата, която в момента е действащ участник в "Като две капки вода".
Миньончето се пусна в нета от столичното метро, където казва, че зачеркнала още едно свое желание.
@maria_official_bulgaria #срещавметрото #сбъднатамечта????????????❤❤ ♬ original sound - M A R I A
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ
11g24g9okto 08:37, 02.03.2024
Da