Певицата Андреа продължава да опровергава критиките за теглото и използването на фотошоп. Бившето гадже на Кубрат Пулев изненадващо за мнозина или не публикува снимка с текст "Always in a good shape" (Винаги в добра форма).
Думите й обаче бързо бяха контрирани от потребители в Instagram.
"Добра форма, ама само на снимки", засече я потребителката "Михаела".
Друг пък я засегна още повече, пишейки й следното: "И ако махнеш фотошопа, и 20 кила отгоре".
Все пак и редица последователи похвалиха певицата за формите й.
Фотошопната Андреа ни прочу по света. Топ 3 в класация за корекции!
Прочетете още
- 15:00 Нагла ало-измама в Скутаре: Родители получават странни обаждания от името на лекар
- 16:07 "Нормално ли е"? Мъж с въздушно оръжие стреля от балкон в София? ВИДЕА
- 16:30 Син търси справедливост: Мъж нахлул с взлом в дома на майка му и опитал да я изнасили
- 18:16 Секунди от трагедия край София: Шофьор изпреварва на сляпо и разчита другите да го пазят ВИДЕО
Senci 03:48, 28.01.2020
Андреа е умно и красиво момиче. Просто не я познавате.