Симона Загорова сподели, че се е разделила с Даниел, който е баща на дъщеря й, но семействата и на двамата ще участват максимално в отглеждането на малката Галина.
"С Даниел приключихме нашите любовни отношения. Все пак сме нейни родители, така че и моето, и неговото семейство ще участват максимално в отглеждането на Галина", обяви тя.
"Имах вътрешен усет, че ще е момиче - бях сигурна. Това е може би най-хубавият момент в моя живот като цяло", сподели певицата пред bTV.
Глория вече е баба! Радва се на внуче
"Аз бях на седмото небе, като разбрах, че ще е на моето име", допълни пък Глория.
"При мен не беше планирано забременяването, но моята майка ми каза да не се притеснявам, защото ще ми помага с отглеждането на детето", сподели фолк фурията.
"При Симона беше по същия начин - не беше планирано. Тя забременя след първия месец, след като се запознаха с Даниел. Това е един Божи дар - след като Господ е решил, така трябва да бъде", допълни тя.
"Нямам нищо против да ме наричат баба. Аз съм баба на Галина - дай Боже всекиму. Това е благословия за всеки един човек и родител", отсече Глория.
"Музиката е била като моя втора майка", каза на свой ред Симона, която вече има своя музикална школа.
Прочетете още
- 15:07 Не се отдели от майка ми нито за миг: Млад лекар спечели сърцето на великотърновка
- 13:30 А него кой ще глоби?: Необозначен автомобил дебне шофьори в аварийната лента
- 14:00 С пистолет в ръка: Мъж разби къщички за бездомни котки и отнесе коте във Варна
- 15:27 Едра градушка удари няколко населени места ВИДЕО+СНИМКИ