Жители на Цалапица блокираха отново пътя Пловдив-Пазарджик до кръговото на Орта хан с искане за справедливи присъди след жестокото убийство на Димитър Малинов. Движението бе спряно за близо час и половина, а близките на убитото момче скандираха „Убийците в затвора” и „Няма да мълчим”.
Майката на Митко също присъства на протеста и изброи хронологично какво се е случило след убийството и какви според нея са пропуските на властите, предаде TrafficNews.bg. Тя заяви, че близнаците са отишли на море заедно с родителите си веднага след убийството и са били именно с колите, с които е извършено престъплението, а от полицията много са се забавили докато ги арестуват.
Припомняме, че заподозреният за убиец на Митко Рангел Бизюрев все още е в неизвестност. Той се издирва с Европейска заповед за арест в продължение на месеци. Баба му изрази притеснение, че той може вече да не е жив. Призова го да се прибере в България.
Искам да е жив и да се предаде ВИДЕО

Жителите на Цалапица са категорични, че протестите ще продължат всеки четвъртък и неделя, докато не бъде заловен соченият за убиец Димитър Бизюрев.
Цалапица настоя за справедливост! Майката на Митко разкри за съобщения на Бизюрев ВИДЕО





Прочетете още
- 18:00 Наш читател даде GLASност на опасен проблем, за чието решение се чака от години СНИМКИ
- 19:00 След „юфката" дойде и разпадът: Санираният блок тръгна да пада преди да е готов
- 13:02 Тежка катастрофа край Калофер, има ранени*
- 16:00 Разкажете на децата си: Таралежите в Пазарджик имат нужда от обич, а не от пръчки