Състоянието на 10-годишната Полина Д. от Стара Загора остава критично, макар и малката пациентка да е стабилизирана.
Тя е изведена от диабетната кома, в която бе изпаднала, но борбата на лекарите за живота й продължава, съобщиха от Инфекциозната клиника на Университетската болница "Проф. д-р Стоян Киркович", където детето бе преместено от Клиниката по анестезия, спешна и интензивна медицина.
В нея то бе лекувано в продължение на 3 дни. Освен че е с COVID-19, за Полина било установено, че страда и от тежка форма на диабет, за който родителите и близките й досега и не подозирали.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив