Своге остава в бедствено положение, въпреки че водата в чешмите потече. Около 40 тона умряла риба четвърти ден остават да се разлагат в рибарници над града.
Количествата трябва да бъдат транспортирани и унищожени в екарисаж. Това ще стане в рамките на следващите 72 часа. Вече са унищожени около 3 тона риба.
„Областната дирекция влезе във връзка с инсинератора в Ихтиман. Две от камиончетата вече са тук, започваме да товарим”, заяви за Нова Валентин Михайлов, зам.-кмет на Своге.
Бедствено положение в Своге, няма вода
Изпращат 99 хил. литра вода в Своге
Прочетете още
- 11:21 Кървавата баня в Угърчин: Разследват ревност, любовен триъгълник и връзка с бивш затворник СНИМКИ
- 13:45 Нова сглобка? Кадър на ГЕРБ оглавява НАП в Пловдив
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 11:00 Непознати примамвали деца с бонбони край училище, майка подаде сигнал в полицията