Водач с малък джип успя да блесне с безумна маневра, извършена посред бял ден на оживено кръстовище.
Червеният "Фолксваген" е заснет в серия от нарушения на кръстовището на булевардите "България" и "Черни връх".
Шофьорът се движи в лентата за ляв завой, но изглежда, че това не е планът му. Когато стига пресечката, джипът свива надясно на червен светофар, засичайки колите с предимство.
При завоя машината дори закача бордюра, а останалите шофьори го пропускат, за да не стане сблъсък.
Маневрата е заснета от друг водач и е публикувана в социалната мрежа Facebook.
„Вече в София е пълна анархия!“, заключава тъжно гражданин.
Няма данни по случая да е подаден сигнал до органите на реда.
Кадри: Надежда Дойчева / „Нагли шофьори в София“
@glasnews Водач с безумно изпълнение в София ???? #безумно #шофьори #София #fyp #fypage ♬ original sound - GlasNews.bg
Прочетете още
- 11:00 Брадва полетя от блок и падна на метър от жена в Асеновград
- 10:17 Тийнейджъри с тротинетки нападнаха велосипедистка в „Обеля"
- 08:00 Дайте по една детска количка на властимащите и ги пратете в подлезите на София ВИДЕО
- 09:11 Деца замериха в главата жена с воден балон в Пловдив, тя не е единствената им "жертва"