"По повод публикации в медиите, в които е намесено моето име и местоработата ми с цел политическо внушение, заявявам следното: Петко Караилиев е мой брат, с който обаче не поддържам контакт повече от 15 години. Подчертавам, че не живеем на един и същи адрес, и всички, които ме познават, могат да потвърдят думите ми".
Това написа във Фейсбук профила си Димитър Караилиев.
"Петко е голям човек, той сам отговаря за действията си. Като негов брат никога не съм правил опит да прикривам или извинявам постъпките му! Напротив-осъждам действията му, в които беше замесено и момче в неравностойно положение. Има правораздавателни органи, които да решат дали е виновен, или не! Обръщам се и към с призив към младите хора-внимавайте с действията си в и извън социалните мрежи, особено когато те засягат и други хора".
Призовавам медиите да не спекулират с темата, защото никой човек не може да избира или да контролира роднините си!
Прокуратурата за скандалния клип: Момчето е отказало да участва няколко пъти
Проговори адвокатът на момчето, заснето в унизителния клип
Динко за гаврата на Чеченеца, Куката и Емили: Ако бях там...
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 13:00 Електрическо возило прегази крачето на дете в центъра на Пазарджик
- 14:00 Появи се теория за "заговор" срещу БДЖ, целящ фалит на железницата и раздаването й на бизнесмени
- 10:59 Метеор изгоря в небето над България ВИДЕО