Необичайна ситуация във Велико Търново стана повод за десетки споделяния в социалните мрежи. Местният жител Тодор Минчев публикува пост във Facebook, в който съобщава, че червен куфар е паднал от багажника на автомобил на ул. Цветарска и в момента се намира пред местната бръснарница на номер 36.
Ситуацията е заснета от камера за видеонаблюдение, разположена на сградата. На кадрите се вижда как куфарът изпада от движеща се кола и остава насред улицата, докато автомобилът продължава по посока нагоре, без водачът да забележи загубения багаж.
Минчев пише в публикацията си:
„Колеги, ако някой от вас е в групата — да знае, че куфарчето се намира на ул. Цветарска 36. Бръснарницата.“ Той уточнява, че куфарът е прибран и очаква истинския си собственик да го разпознае и потърси.
Постът вече се разпространява активно в социалните мрежи, като местните жители споделят информацията с надеждата тя да достигне до човека, изгубил вещите си.
От видеото става ясно, че автомобилът е тъмен на цвят, вижда се и номерът му, а куфарът — малък, яркочервен. Не е известно дали вътре има ценни вещи или документи.

Жителите на квартала призовават собственика да се свърже с бръснарницата на ул. Цветарска 36, където куфарът се съхранява, докато бъде върнат.

Прочетете още
- 20:00 Вандали посегнаха на обновения двор на училище в София СНИМКИ
- 21:00 След тежко ПТП край Бургас издирват таксиметров шофьор, помогнал на пострадали
- 19:00 Шофьорка спретна "най-наглото паркиране в историята" на пловдивски квартал СНИМКИ
- 18:16 Секунди от трагедия край София: Шофьор изпреварва на сляпо и разчита другите да го пазят ВИДЕО