На изхода от Сърбия на ГКПП Градина на границата с България се чака около четири часа, съобщи сръбската агенция Бета, цитирайки Автомобилния съюз на Сърбия. На ГКПП Прешево на границата с Република Северна Македония се чака два часа и половина.
На товарните терминали камионите, излизащи от Сърбия на ГКПП Хоргош и Келебия на границата с Унгария чакат съответно около четири часа и два часа, а на Батровци и Шид на границата с Хърватия - също около два час.
Заради чакането на границата и на пунктовете за плащане на такса на магистралите през Сърбия на шофьорите ще им трябва повече търпение при пътуването, отбелязва Автомобилният съюз на Сърбия.
Снимката е илюстративна
Прочетете още
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 14:01 Безумие край Благоевград: Кола продължи в насрещното въпреки предупрежденията СНИМКИ
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 15:00 ЕА кола блесна с паркирането си на станция за зареждане СНИМКА