Посетителите на търговския център на бул. "България" в София е трябвало спешно да напуснат сградата, съобщи bTV.
"Внимание, дами и господа, в момента имаме спешен проблем. И като предпазна мярка ви молим незабавно да напуснете сградата. Молим ви да използвате означените пътища и стълбища за евакуация ", обявиха по високоговорителите в мола.
"Молим ви да не използвате асансьорите, ескалаторите и автомобилите си", беше съобщено още, докато звучаха алармени сигнали за тревога.
*ОБНОВЕНА:
По-късно от охраната заявиха, че сигналът е бил "учебна тревога". А посетителите на търговския център можеха да се върнат обратно.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ