КАТ -Враца изгубиха книжката на шофьор.
Мъжът платил глоба от 300 лв., но след това не получил свидетелството си за правоуправление. Защо?
"На магистрала "Хемус" не видях знак за забрана на товарни МПС-та. Преди последния тунел, служители на "Пътна полиция" ме глобиха и ми взеха книжката. Това е задължението им.
След като си платих глобата и отидох да си взема книжката, се оказа, че я няма. Те са я изгубили", поясни Йордан Игнатов абсурдната ситуация.
От Областната полиция във Враца обясниха пред Нова тв, че мъжът ще си получи книжката, но не могат да уточнят кога.
А дотогава той с какво ли ще кара?
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив