Сигнал за пътен инцидент е бил получен в сектор "Пътна полиция" чрез тел.112 в 12.45 ч. на път II-86 непосредствено преди разклона за с. Скутаре и пътен възел "Скобелева майка".
По първоначални данни са се ударили лек автомобил "Мерцедес" и "Ситроен". Пострадал е възрастен водач на втория автомобил. Местопроизшествието е запазено от служители на реда, извършва се оглед.
До приключването му е създадена временна организация на движението. Автомобилите се спират от Скобелева майка посока транспортен възел Скутаре-Пловдив и обратно. Обходни маршрути от АМ "Тракия" през с.Войводиново и "Рогошко шосе".
Прочетете още
- 12:00 42-годишна самотна майка се бори с 11 тумора, а 8-годишната ѝ дъщеря може да остане сама
- 15:09 Пепелянка до детска площадка в Карлово изплаши граждани, подадоха сигнал на тел. 112 СНИМКИ
- 13:39 Силна градушка удари Ямболско ВИДЕО
- 16:15 Балкански синдром в Прага: Българско семейство спретна луд скандал в градския транспорт ВИДЕО