Моторист пострада след инцидент в София. Лек автомобил е блъснал водач на двуколесно на бул. „Витоша“.
Линейка незабавно е транспортирала пострадалия 38-годишен водач в болница, разбра GlasNews.bg.
Водачът на лекия автомобил - мъж на 31 години, е отрицателна проба за алкохол.
Свидетел коментира в мрежата:
„Видях цялото птп на бул. Витоша, беше неописуемо. Мотористът изхвърча 2 метра нагоре и 10 метра напред, той падна в безсъзнание, но за щастие още дишаше. Веднага се обадих на 112 . Надяваме се мотористът да се оправи.“
Полиция е пристигнала на мястото.
Нова катастрофа в София СНИМКИ
Снимка: Кенан Селяйдинов, Hristo Sakov
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие