Моторист е в болница след катастрофа на пътя Пловдив – Смолян. Сигналът е получен около 13.15 ч. вчера в РУ-Стамболийски.
Според предварителната информация товарен автомобил „Мерцедес“, управляван от 66-годишен мъж, отнел предимството на мотоциклет „Хонда“, чийто водач на 40 години е оставен под лекарско наблюдение.
Алкохолните проби на двамата мъже са отрицателни. Причините и обстоятелствата, довели до произшествието, се изясняват от служители в сектор „Разследване на престъпления по транспорта“.
Прочетете още
- 10:16 Газова бутилка гръмна в апартамент в столичния квартал "Младост" СНИМКИ
- 08:00 Мислите, че кафето вечер не ви пречи? Учени откриха скрит ефект върху мозъка
- 07:30 Задържаха таксиметров шофьор на ONE в Пловдив, продавал дрога на тийнейджър
- 09:00 „Висока проява на професионализъм": Шофьор на столичен автобус кара, докато си гледа телефона