Снимка на неправилно паркиран автомобил пред изход от подземни гаражи в столичния квартал "Люлин" предизвика множество реакции в социалните мрежи. На кадъра се вижда бял джип, който е препречил достъпа до гаражите. На задното му стъкло ясно личи надпис, направен с бял спрей: "не тук" – вероятно като предупреждение от недоволен съсед или потърпевш.
Надраскаха с грозни послания паркирана кола СНИМКА
Публикацията бързо събра коментари във фейсбук, където потребителите не останаха безразлични към случката. Един от коментиращите написа:
„А къде като няма къде.“
„Ще си намери друго място. Тук пречи на изход от подземни гаражи. Трябва малко мисъл при паркирането, а и не само!,“ отговори друг.
Най-остро мнение изразява трети потребител, който твърди, че това не е единичен случай:
„Това спиране е за пореден път. Най-редовно тази кола е там и пречи. Абсолютно всеки път си личи как е предупредена с вдигнати чистачки. Наглостта на шофьора явно е безмерна. Интересното е дали ще продължава да спира там по този начин.“
Случаят повдига за пореден път темата за недостига на паркоместа в столицата, но и за липсата на елементарна отговорност у част от водачите. Макар че инфраструктурните проблеми са факт, паркирането на места, които блокират достъпа на други, остава недопустимо.
Грозно отмъщение срещу собственик на лек автомобил СНИМКИ

Снимка: Р. Георгиев
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие