Нова жертва на COVID-19 след разхождане на линейки между няколко столични болници.
Мария Тенчева губи баща си, след като по думите й отказват да го настанят в три софийски медицински заведения.
В крайна сметка пациентът е приет в болницата в Своге, където за съжаление издъхва.
"Хаосът в държавата е пълен. Наистина сме като на война. Лекарите са изтощени, голяма част то тях са болни. Самите лекари, мои приятели, ми казват – ти разбираш ли, че член на семейството ми да заболее нямам легло да го сложа", коментира Тенчева пред bTV.
Смърт на пациент с коронавирус пред болница. Случаят е от Варна
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив
