Пореден сигнал за опасна шахта в София. Мястото е в квартал „Драгалевци“. Дете е пропаднало в дупката, зейнала поради разместен капак. За щастие не е пострадало сериозно, разминало се е с уплах и надрани крака. Столичанка апелира към отговорните за съдействие.
„Внимавайте!!! Просто съм в потрес, някой ще се изпотроши, а може и по-голяма беля да стане. Приятелско дете ни идва на гости, изпуска спирката и слиза на Киноцентъра, посока Бояна пресича, за да се върне и както си върви пада в тази шахта! Размина ѝ се с уплах и издрани крака.. Благодаря на хората, които са и помогнали! Ще подадем жалби, не може да си трошим краката по тротоарите. Къде е общината или всички спят, кой е длъжен се грижи за тези шахти? Пускам снимката, за да внимавате, деца, бременни жени, възрастни хора …страшно е,“ написа Diana Grigorova Mladenova.
„Ние живеем в абсолютна кочина и ми е страшно мъчно, че няма прогрес,“ възмущават се в мрежата.

Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив