От чешмите в град Стрелча, от няколко дни вече, тече негодна вода. Стрелчани се възмущават, че водата, която достига до домовете им, е с такова ниско качество.
Възмутена потребителка споделя кадри на водата, от които става ясно, че водата е силно замърсена:

Жителите на средногорския град са притеснени от качеството на водата, която тече от чешмите. Пред GlasNews.bg стрелчани споделят, че в града има много възрастни хора, които имат проблеми със зрението и от недоглеждане може да консумират опасната вода. Те добавят още, че има и много хора, които са трудно подвижни и няма как сами да си закупят туби с вода от магазина.
Разтревожени стрелчани, пред екипа на GlasNews.bg, питат: "Защо Кметът пак не взима адекватни мерки? На него в Панагюрище, където живее, му е чиста водата, но след като е дошъл на работа тук, е длъжен да съблюдава за качеството на водата, която стрелчани пият и да предприема навреме необходимите мерки!".
Въпросът е: защо Кметът не си изпълнява задълженията и не предприема адекватни мерки за качеството на водата, която стрелчани пият? Толкова ли е трудно поне да се хлорира една вода?
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ